O nas

Poznaj historię marki Aloe Lola – niezwykłego duetu: Mamy i Córki!

Kasia i Oliwia, bo tak naprawdę nazywają się założycielki marki, stanowią serce Aloe Lola. Kasia, doświadczona kosmetolożka, dba o składy i właściwości pielęgnacyjne produktów, gwarantując najwyższą jakość. Odpowiada za stronę użytkową i estetyczną produktów. Natomiast Oliwia (nazywana przez najbliższych Lola), odpowiada za marketing i logistykę całej marki. To dynamiczne połączenie energii i pasji obu pań sprawia, że Aloe Lola rozwija się z niebywałą siłą.

Wszystko zaczęło się od wspólnej miłości do aloesu oraz poszukiwań kosmetyków, które pozwoliłyby na naturalny makijaż. Naszym celem było także odchudzenie kosmetyczki ze zbędnych fluidów, ciężkich pudrów, uczulających i nietrwałych tuszy do rzęs, a także pozbycie się nadmiaru kosmetyków kolorowych, które nie są nikomu potrzebne. W efekcie, w 2021 roku, w Krakowie narodziła się marka Aloe Lola, specjalizująca się w aloesowo-mineralnych kosmetykach do makijażu i pielęgnacji.

Nasze produkty są wyjątkowe, ponieważ każdy z nich został przetestowany na własnej skórze, aby zapewnić najlepszą jakość. Co więcej, posiadają one wiele funkcji jednocześnie, na przykład nasz bestseller Lola Lash to tusz do rzęs i odżywka w jednym.

Podążając za zasadą: less waste – nie kupuj zbędnych kosmetyków, u nas znajdziesz produkty, które można wykorzystać na wiele sposobów i zostaną one zużyte do ostatniej kropli.

Dzięki zaangażowaniu i pasji, które wkładamy w rozwój marki, Aloe Lola zdobywa serca kobiet w różnym wieku na całym świecie. Dołącz do nas i odkryj magię aloesu w połączeniu z doskonałym makijażem i pielęgnacją!