Formy płatności:

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy możesz wybrać jeden z dostępnych form płatności:

Płatność za pobraniem – klient płaci cenę za zamówione produkty gotówką pracownikowi firmy kurierskiej w miejscu dostawy.

Płatność online – w naszym sklepie wykorzystujemy system płatności PayU lub PayNow, który umożliwia szybkie i bezpieczne dokonanie płatności.

Płatność kartą – możesz również zapłacić kartą płatniczą: Visa, Visa Electron, Mastercard, Mastercard Electronic, Maestro. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online w zakresie płatności kartami jest Blue Media S.A. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

paynow

Czas realizacji zamówienia:

Sklep przesyła potwierdzenie przyjęcia lub odmowę przyjęcia oferty Klienta złożonej drogą elektroniczną („Potwierdzenie przyjęcia zamówienia do realizacji”), na wskazany przez niego adres poczty email.

Termin realizacji zamówienia jest zależny od miejsca dostawy Produktu. Dostawa na terenie Europy trwa 5-15 dni roboczych, a USA i Kanada 10-30 dni roboczych.

Koszty dostawy:

Sprzedawca – Katarzyna Janiczek Be beauty – prowadzi sprzedaż wysyłkową. Nie jest możliwy odbiór osobisty w siedzibie.

Koszt dostawy na terenie Polski: 15 zł przedpłata, 19 zł pobranie.

Koszt dostawy na terenie Europy: w zależności od kraju zamawiającego 25-65 zł.

Koszt dostawy na terenie USA i Kanady: 91 zł.

Dostawa realizowana jest za pomocą kuriera DPD, DHL, UPS, GLS, InPost lub Poczta Polska.